WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / Sesja do okładki albumu Tede Ścieżka Dźwiekowa / GALERIA
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Sesja do okładki albumu Tede Ścieżka Dźwiekowa

opublikowany: Wtorek, 03 Luty 2009 15:35 - przez: Jakuza
Sesja zdjęciowa do okładki "Ścieżki Dźwiękowej" odbyła się w na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Fotorelacja autorstwa Konrada Langa.
Sesja zdjęciowa do okładki "Ścieżki Dźwiękowej" odbyła się w na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek Koneser. Autorem zdjęcia jest znany warszawski fotograf, Jan Kriwol.

Na zdjęciu BMW Tedego ma założone 22 calowe felgi firmy Rennen. Te potrójnie chromowane felgi są dodatkowo ręcznie wykończone kryształami Swarovskiego. Totalny, ekskluzywny lans, tylko dla wybranych. Do tego unikatowy sweter zapowiadający nietypową kolekcję autorskiej odzieży Tede, PLNY Textylia i ulubione obuwie Tede, czyli Air Max Classic.

"Postindustrialne wnętrza i nowoczesna linia samochodu dały oczekiwany efekt. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze zdjęcia, jak i całej płyty." - dodaje Tede.

Warszawska Wytwórnia Wódek "Koneser" funkcjonowała od 1897 roku. Był to jeden z pierwszych warszawskich zakładów oświetlanych elektrycznością. Zakład jest zlokalizowany na powierzchni około 50 tys. metrów kwadratowych, otoczony praskimi ulicami Ząbkowską, Białostocką, Nieporęcką i Markowską. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku i po reformach gospodarczych podjętych w latach 20-tych ustanowiono w 1928 roku Polski Monopol Spirytusowy. Zakład na Ząbkowskiej stał się przedsiębiorstwem wiodącym w branży. Tutaj opracowano popularne do dziś w kraju i poza jego granicami marki takich wódek jak: Wyborowa, Luksusowa, Żubrówka i inne.
Obecnie na terenie nieruchomości przy ul. Ząbkowskiej 27/31 Fundusz Inwestycyjny BBI Development NFI S.A wraz ze Spółką "Juvenes" przygotowuje projekt developerski.
Poleć znajomym:
  • Sobalka Sobalka
    zDjęcia są ZajEBISTE jak ZAWSZE :)
    pzdr...