WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • KARMAGEDON JUŻ W SKLEPACH!

  Czwartek, 09 Maj 2019
  Najnowszy album Tede & Sir Mich zatytułowany „KARMAGEDON” już w sprzedaży i wszystko wskazuje na to, że jest to kolejny przełomowy album w dyskografii TEDE. Zapraszamy do sklepów oraz serwisów cyfrowych! 
 • TEDE & SIR MICH - GANGIN / KARMAGEDON

  Sobota, 23 Marzec 2019
  Wytwórnia NWJ prezentuje najnowszy singiel promujący nadchodzącą płytę Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”. Podczas prób kamery do nowego teledysku TEDE z Ekipą postanowili nagrać spontaniczne STUDIO VIDEO do utworu zatytułowanego "GANGIN\'".
 • TŁUSTY MIX NA TŁUSTY CZWARTEK [MP3]

  Czwartek, 28 Luty 2019
  Specjalnie z okazji Tłustego Czwartku, tłuste brzmienia od naszego Pączka! Dj Papi - Rap The House Vol. 2 to druga część wyjątkowego tanecznego miksu, która pozwoli Wam spalić wszystkie dodatkowo dziś przyjęte kalorie.
 • TEDE & SIR MICH - KARMAGEDON / Zdjęcia do okładki

  Poniedziałek, 18 Luty 2019
  Zobacz jak powstawał front okładki nadchodzącego albumu Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”! Zdjęcie wykonał Jan Kriwol, a produkcją zajęła się firma PLNY®.
 • TEDE & SIR MICH - ONE STAR (FEAT. TIMON) / KARMAGEDON

  Czwartek, 14 Luty 2019
  Wytwórnia NWJ oraz marka PLNY® prezentują teledysk do utworu "One Star" promujący nadchodzącą płytę Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”.
 • TEDE & SIR MICH - BOATEVER / KARMAGEDON (STREETVIDEO)

  Czwartek, 27 Grudzień 2018
  Marka PLNY® oraz Wytwórnia NWJ prezentują STREETVIDEO do utworu "Boatever" promujące nadchodzącą płytę TEDE & SIR MICH „KARMAGEDON”.
 • PREMIERA ELLIMITATI

  Piątek, 30 Listopad 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wyjątkowy i limitowany box 3CD ELLIMITATI zawierający reedycję kultowej produkcji TEDE & SIR MICH ELLIMINATI oraz dodatkowy specjalny krążek zatytułowany ELLIMITATI. Do kupienia w dobrych sklepach muzycznych.
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019