WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Gdzie i kiedy zagra TEDE?

  Wtorek, 04 Czerwiec 2019
  TEDE i ekipę Wielkie Joł spotkać można w wielu miejscach na terenie całego kraju. Najbardziej aktualny kalendarz imprez i koncertów znajdziecie na naszym fanpage.
 • TEDE & SIR MICH - KARMAGEDON już w sklepach

  Czwartek, 09 Maj 2019
  KARMAGEDON jeszcze przed premierą znalazł się na 1 miejscu listy bestsellerów empik’u, a następnie zadebiutował na szczycie oficjalnej listy sprzedaży OLIS. Kup już teraz  edycję specjalną  wzbogaconą o dodatkowe utwory! 
 • 17 PRAW KRYWIANU PODCAST

  Poniedziałek, 06 Maj 2019
  17 PRAW KRYWIANU PODCAST to wyjątkowe słuchowisko w którym Sir Mich i goście opowiadają przeróżne ciekawe historie z pogranicza snu i jawy. Dostępne we wszystkich serwisach cyfrowych!
 • MASTERING ONLINE w NWJ Studio

  Wtorek, 11 Czerwiec 2019
  Przyjazd do naszego studio w Warszawie nie zawsze jest możliwy, więc zapraszamy do skorzystania z naszej usługi masteringu online. Szczegóły w dziale STUDIO.
 • TEDE & SIR MICH - KARMAGEDON / Zdjęcia do okładki

  Poniedziałek, 18 Luty 2019
  Zobacz jak powstawał front okładki nadchodzącego albumu Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”! Zdjęcie wykonał Jan Kriwol, a produkcją zajęła się firma PLNY®.
 • TEDE & SIR MICH - ONE STAR (FEAT. TIMON) / KARMAGEDON

  Czwartek, 14 Luty 2019
  Wytwórnia NWJ oraz marka PLNY® prezentują teledysk do utworu "One Star" promujący nadchodzącą płytę Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”.
 • TEDE & SIR MICH - BOATEVER / KARMAGEDON (STREETVIDEO)

  Czwartek, 27 Grudzień 2018
  Marka PLNY® oraz Wytwórnia NWJ prezentują STREETVIDEO do utworu "Boatever" promujące nadchodzącą płytę TEDE & SIR MICH „KARMAGEDON”.
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019