WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • TEDE & SIR MICH - BOATEVER / KARMAGEDON (STREETVIDEO)

  Czwartek, 27 Grudzień 2018
  Marka PLNY® oraz Wytwórnia NWJ prezentują STREETVIDEO do utworu "Boatever" promujące nadchodzącą płytę TEDE & SIR MICH „KARMAGEDON”.
 • PREMIERA ELLIMITATI

  Piątek, 30 Listopad 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wyjątkowy i limitowany box 3CD ELLIMITATI zawierający reedycję kultowej produkcji TEDE & SIR MICH ELLIMINATI oraz dodatkowy specjalny krążek zatytułowany ELLIMITATI. Do kupienia w dobrych sklepach muzycznych.
 • Pobierz Canada To Poland Mixtape [MP3]

  Środa, 12 Grudzień 2018
  Canada To Poland Mixtape to kompilacja starannie wyselekcjonowanych utworów z Kanady zmiksowana przez DJ Rizzle i hostowana jest przez naszego kanadyjskiego reprezentanta, czyli DT The Artist!
 • Gdzie i kiedy zagra TEDE?

  Piątek, 28 Grudzień 2018
  TEDE i ekipę Wielkie Joł spotkać można w wielu miejscach na terenie całego kraju. Najbardziej aktualny kalendarz imprez i koncertów znajdziecie na naszym fanpage.
 • Kombajn II Zgon już do pobrania

  Środa, 31 Październik 2018
  Z okazji Halloween 2018 chcemy wkręcić Wam wiertarki w mózgi! Na nasz serwer wjechał KOMBAJN II ZAGON, a na nim solidna porcja rycia beretu oraz coś specjalnego - niepublikowany wcześniej remiks utworu TEDE WYJE WYJE BANE! Pobierz za darmo już teraz!
 • DJ PAPI W EKIPIE NWJ

  Poniedziałek, 15 Październik 2018
  Do Ekipy NWJ dołączył właśnie DJ PAPI - krakowski DJ specjalizujący się w muzyce House! Witamy na pokładzie i żeby od razu wprowadzić wszystkich słuchaczy w jego profil prezentujemy mix zatytułowany RAP THE HOUSE VOL.1 przygotowany przez PAPI’ego specjalnie na tę okazję!
 • DT The Artist w Ekipie NWJ

  Środa, 05 Wrzesień 2018
  Do Ekipy NWJ dołączył pochodzący z Toronto raper o pseudonimie DT The Artist!  Aktualnie pracuje nad albumem zatytułowanym “Doing Numbers” na którym znajdzie się między innymi utwór “Siema” zarejestrowany w Wielkie Joł Studio.