WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • OSTATNIE MIELNO - 42 URODZINY TEDE!

  Niedziela, 01 Lipiec 2018
  Jak co roku spotykamy się na największych rapowych urodzinach w Polsce. Tym razem na Stadionie w Mielnie! Już teraz zapisz datę i zaproś znajomych na to wydarzenie! Na scenie TEDE, EKIPA NWJ i GOŚCIE! Szykujemy wiele wspaniałych atrakcji, więc nie może Was zabraknąć!
 • PREMIERA NOJI? @ PLNY STOLICA & K55

  Piątek, 15 Czerwiec 2018
  Tradycja spotkań premierowych sięga już wiele lat wstecz, więc i tym razem z okazji wydania kolejnego albumu Tede i Michu spotkali się z fanami by złożyć autografy, przybić piątki i zrobić sobie wspólne zdjęcia. Polecamy krótką vide relację.
 • TEDE & SIR MICH - NOJI? już 15 czerwca

  Wtorek, 15 Maj 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany NOJI? Premiera płyty już 15 czerwca! Niebawem preorder pod adresem sklep.wielkiejol.com gdzie dostępna będzie specjalna wersja albumu zawierająca trzy dodatkowe utwory!
 • ABEL & JORDAH - SALVATOR MIXTAPE

  Piątek, 04 Maj 2018
  Wielkie Joł & Distance prezentują najnowszą produkcję duetu Abel & Jordah zatytułowaną "Salvator Mixtape". Płyta na CD dostępna była w limitowanym nakładzie, a cały materiał dostępny jest online.
 • Gdzie i kiedy zagra TEDE?

  Wtorek, 08 Maj 2018
  TEDE i ekipę Wielkie Joł spotkać można w wielu miejscach na terenie całego kraju. Najbardziej aktualny kalendarz imprez i koncertów znajdziecie na naszym fanpage.
 • TEDE & SIR MICH - HOT18BANGLASZ / NOJI? [VIDEO]

  Środa, 11 Kwiecień 2018
  NWJ prezentuje teledysk TEDE & SIR MICH do utworu "HOT18BANGLASZ" zapowiadający nadchodzącą płytę NOJI.
 • TEDE & SIR MICH - GUCZI SRUCZI LOOK [VIDEO]

  Piątek, 02 Luty 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł / NWJ prezentuje trzeci singiel promujący album TEDE & SIR MICH "WARSZAWA HOTËL”, którego premiera zapowiadana jest na pierwszą połowę 2018 roku.
 • PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  W sobotę 22 lipca w koszalińskim amfiteatrze odbyła się doroczna impreza urodzinowa Tede. W tym roku pod hasłem PERPETUUM MELO wraz z ekipą Wielkie Joł i zaproszonymi gośćmi bawiło się prawie 2 tysiące osób.
  opublikowany: Czwartek, 27 Lipiec 2017