WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / HANNIBAL by AnoPsy w projekcie WARSZAWA01
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

HANNIBAL by AnoPsy w projekcie WARSZAWA01

opublikowany: Wtorek, 16 Luty 2016 12:53 - przez: Jakuza
Miło nam poinformować, że wizerunek naszego człowieka Abla stworzony przez AnoPsy pojawi się w projekcie Wspólne Malowanie Geno Print Szok - Warszawa01. Ideą projektu jest wspólne malowanie cyfrowego obrazu składającego się z 400 indywidualnych dzieł.
Temat przewodni - MOJE MIASTO, A W NIM - WARSZAWA01 - to obraz, który ma ukazać miasto-dom, w którym człowiek nie tylko pracuje i śpi, ale również bawi się, nawiązuje relacje, swobodnie korzysta z przestrzeni i wypełnia je żywą energią.

Akcje Wspólnego Malowania Eugeniusz Małkowski organizuje od początku lat 90. Ich nadrzędną ideą jest zaangażowanie tysięcy ludzi, niekoniecznie związanych ze światem sztuki, w proces tworzenia dzieła. Twórcy do tego projektu zaprosili artystów malarzy, grafików, fotografów oraz wszystkich, którzy w sposób ikoniczny chcą pokazać siebie, swoje „miejsce w mieście” oraz własną niezależność.

Chcesz wziąć w tym udział? Zostaw swój ślad w postaci zdjęcia, logo, ostatnio namalowanej pracy lub stwórz dowolny obraz i umieść go w przestrzeni pierwszego cyfrowego płótna WARSZAWA01 pod adresem: http://warszawa01.pl/

Wernisaż, w czasie którego zaprezentowany zostanie produkt finalny projektu odbędzie się 16 marca w Galerii Stalowa. Niespodzianką będzie kod multimedialny Warszawa 01 skomponowany przez Kubę Garścia - multisensualnego twórcę i autora instalacji imersywnych i install plantacji.


Poleć znajomym:
  • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
    ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
    KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
    opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019