WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / OKIEM TWÓRCÓW @ TRAP2C
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

OKIEM TWÓRCÓW @ TRAP2C

opublikowany: Środa, 25 Październik 2017 13:53 - przez: Jakuza
Witaj na TRAPHAŁSIE! Polecamy specjalne materiały video poświęcone płycie SKRRRT, które można zobaczyć po zeskanowaniu smartfonem wybranej strony z okładki..
OKIEM TWÓRCÓW @ TRAP2C


Wszystkie strony książeczki są multimedialne i dzięki zastosowaniu aplikacji Tap2C można odkrywać więcej treści związanych z tą płytą. Aplikacja Tap2C dostępna jest za darmo na Android & iOS, a jej obsługa jest prosta - wystarczy zeskanować wybraną stronę a treści pojawią się na ekranie telefonu.

Dzięki wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości oraz technologii 3D znów stawiamy poprzeczkę dość wysoko, ale taka strategia świetnie wpisuje się w naszą obecność w cyfrowym świecie. Nie dość, że zachęcamy do zakupu oryginalnego nośnika najwyższej jakości, to jeszcze dajemy znacznie więcej niż fizyczny nośnik może zawierać. Zachęcamy do sprawdzenia!Najnowszy album TEDE & SIR MICH zatytułowany SKRRRT to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. Na nowej płycie TEDE i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem.

Jak mówi TEDE: "To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka".

Płyta SKRRRT powstawała w dwóch krajach - Polsce i Czechach, dokąd wybrał się TEDE z ekipą by w stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album. Istotnym elementem promocji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale YT.COM/TEDEWIZJA, na którym oprócz utworów można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty TEDE oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.


Poleć znajomym: