WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • PREMIERA NOJI? @ PLNY STOLICA & K55

  Piątek, 15 Czerwiec 2018
  Tradycja spotkań premierowych sięga już wiele lat wstecz, więc i tym razem z okazji wydania kolejnego albumu Tede i Michu spotkali się z fanami by złożyć autografy, przybić piątki i zrobić sobie wspólne zdjęcia. Polecamy krótką vide relację.
 • TEDE & SIR MICH - NOJI? już w sprzedaży!

  Wtorek, 15 Maj 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany NOJI? Pod adresem sklep.wielkiejol.com dostępna jest specjalna wersja albumu zawierająca trzy dodatkowe utwory!
 • ABEL & JORDAH - SALVATOR MIXTAPE

  Piątek, 04 Maj 2018
  Wielkie Joł & Distance prezentują najnowszą produkcję duetu Abel & Jordah zatytułowaną "Salvator Mixtape". Płyta na CD dostępna była w limitowanym nakładzie, a cały materiał dostępny jest online.
 • Gdzie i kiedy zagra TEDE?

  Wtorek, 08 Maj 2018
  TEDE i ekipę Wielkie Joł spotkać można w wielu miejscach na terenie całego kraju. Najbardziej aktualny kalendarz imprez i koncertów znajdziecie na naszym fanpage.
 • TEDE & SIR MICH - HOT18BANGLASZ / NOJI? [VIDEO]

  Środa, 11 Kwiecień 2018
  NWJ prezentuje teledysk TEDE & SIR MICH do utworu "HOT18BANGLASZ" zapowiadający nadchodzącą płytę NOJI.
 • TEDE & SIR MICH - GUCZI SRUCZI LOOK [VIDEO]

  Piątek, 02 Luty 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł / NWJ prezentuje trzeci singiel promujący album TEDE & SIR MICH "WARSZAWA HOTËL”, którego premiera zapowiadana jest na pierwszą połowę 2018 roku.
 • NWJ NWY YEAR PARTY MIX - Imprezuj z najlepszą muzyką!

  Sobota, 30 Grudzień 2017
  Na imprezy Sylwestrowe i Noworoczne polecamy cztery wyjątkowe sety DJ'skie przygotowane przez naszych twórców. Idealnie sprawdzą się na warm-upie, domówce i wszędzie gdzie da się imprezować! Już do pobrania w MP3.