WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • TEDE & SIR MICH - NOJI? już w sprzedaży!

  Wtorek, 15 Maj 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany NOJI? Pod adresem sklep.wielkiejol.com dostępna jest specjalna wersja albumu zawierająca trzy dodatkowe utwory!
 • ABEL & JORDAH - SALVATOR MIXTAPE

  Piątek, 04 Maj 2018
  Wielkie Joł & Distance prezentują najnowszą produkcję duetu Abel & Jordah zatytułowaną "Salvator Mixtape". Płyta na CD dostępna była w limitowanym nakładzie, a cały materiał dostępny jest online.
 • TEDE & SIR MICH - HOT18BANGLASZ / NOJI? [VIDEO]

  Środa, 11 Kwiecień 2018
  NWJ prezentuje teledysk TEDE & SIR MICH do utworu "HOT18BANGLASZ" zapowiadający nadchodzącą płytę NOJI.
 • VIDEO TEDE & SIR MICH PÓŁ ŻYCIA NA ŻYWO NA TIDAL

  Piątek, 09 Luty 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wyjątkowe video koncertowe duetu Tede i Sir Mich zatytułowane Pół Życia na Żywo! Premiera filmu odbyła się na wielkim ekranie, w sprzedaży dostępna jest wersja CD i DVD, a teraz koncert w wersji video trafia do serwisu Tidal.
 • TEDE & SIR MICH - GUCZI SRUCZI LOOK [VIDEO]

  Piątek, 02 Luty 2018
  Wytwórnia Wielkie Joł / NWJ prezentuje trzeci singiel promujący album TEDE & SIR MICH "WARSZAWA HOTËL”, którego premiera zapowiadana jest na pierwszą połowę 2018 roku.
 • NWJ NWY YEAR PARTY MIX - Imprezuj z najlepszą muzyką!

  Sobota, 30 Grudzień 2017
  Na imprezy Sylwestrowe i Noworoczne polecamy cztery wyjątkowe sety DJ'skie przygotowane przez naszych twórców. Idealnie sprawdzą się na warm-upie, domówce i wszędzie gdzie da się imprezować! Już do pobrania w MP3.
 • MERCHTEDE$ ONLINE!

  Środa, 20 Grudzień 2017
  Zapraszamy na zakupy do naszego nowego sklepu internetowego pod adresem MERCHTEDE$.PL, gdzie znajdziecie produkty sygnowane NWJ, które dotąd można było zdobyć tylko na koncertach!
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019