WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • TEDE & SIR MICH - PÓŁ ŻYCIA NA ŻYWO [CD+DVD]

  Piątek, 21 Kwiecień 2017
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wyjątkowy album Tede & Sir Mich "Pół Życia Na Żywo". Jest to zapis filmowy oraz studyjna wersja koncertu z ponad 20 osobowym zespołem. Wyjątkowe aranżacje i prawdziwa muzyczna uczta, czyli obowiązkowa pozycja w kolekcji każdego miłośnika dobrej muzyki. Już do kupienia na CD i DVD.
 • Premiera albumu OBI - OBRUT 2 [MP3]

  Piątek, 14 Kwiecień 2017
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszą produkcję pruszkowskiego rapera OBI'ego zatytułowaną OBRUT 2. Jest to kontynuacja wydanego w 2015 roku mixtejpu OBRUT, a za całą warstwę muzyczną odpowiada bytomski producent Pewny.
 • TEDE & SIR MICH - GLOKK - LIVE STODOŁA [VIDEO]

  Wtorek, 04 Kwiecień 2017
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje drugi teledysk zarejestrowany w warszawskim klubie Stodoła podczas koncertu "Pół Życia Na Żywo". Premiera kinowa zapisu z koncertu odbędzie się 20 kwietnia 2017, a CD i DVD trafią na półki sklepowe dzień później. Za realizację filmową odpowiedzialna jest ekipa Ogar Vision i Łysy Anioł Production.
 • PREMIERA TEDE & SIR MICH - KEPTN

  Piątek, 02 Grudzień 2016
  Wytwórnia Wielkie Jołprezentuje najnowszy album Tede & Sir Mich zatytułowany KEPTN'. Gościnnie na płycie udzielają się między innymi gitarzyści Kacper Winiarek i Łukasz Pękacki oraz znany z zespołu Kombii Adam Tkaczyk na perkusji. W warstwie wokalnej pojawiają się między innymi Agi Figurska, Sylvia Grzeszna oraz związany z Wielkie Joł słubicki raper Abel. Płyta dostępna jest w sprzedaży stacjonarnej i cyfrowej od 2 grudnia 2016.
 • Dj Rizzle - Fo Shizzle Vol.3 Mixtape [MP3]

  Piątek, 24 Marzec 2017
  Prezentujemy mixtape Dj Rizzle - Fo Shizzle Vol.3, czyli kolejną najnowszą specjalnie wyselekcjonowaną porcję bangerów na wiosenne imprezy! Gwarantujemy, że rozrusza każdą imprezę - domówkę i nie tylko!
 • STARE NOWOŚCI w sklepie online

  Wtorek, 14 Marzec 2017
  Do sprzedaży wysyłkowej trafiły właśnie wybrane starsze tytuły z katalogu Wielkie Joł, czyli albumy
  Tede fuckTede/Glam Rap i Notes 3D, a także debiutancki album Smagalaz "Czillen Am Grillen". Zapraszamy na zakupy!
 • Rzepa ŁDZ - Na Wyjebce feat. Bez Nazwy prod.JAKIM BEATZ [VIDEO]

  Środa, 01 Marzec 2017
  Wytwórnia Wielkie Joł i Hill Records prezentują teledysk do utworu  Rzepy Łdz - Na Wyjebce promujący album Urodziłem Się Na Nowo. Muzyka Jakim Beatz. Gościnnie na refrenie BEZ NAZWY.