WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Tede - wywiad w Magazynie Dziennika

  Niedziela, 21 Czerwiec 2009
  Ja nie mam problemu z tym, że tam byłem. I nie będę gadał żadnych politycznych kocopałów, że nie lubię obecnego prezesa telewizji" - tak Tede komentuje zamieszanie wokół jego występu na festiwalu w Opolu. W rozmowie z DZIENNIKIEM mówi też o pieniądzach, hip-hopie i sławie.
 • Wielki sukces Warszafskiego Deszczu

  Czwartek, 18 Czerwiec 2009
  Miło nam poinformować, że płyta WFD "Powrócifszy..." w kolejnym notowaniu OLIS płyta Warszafski Deszcz "Powrócifszy..." awansowała na 5 miejsce i jednocześnie stała się najwyżej notowaną pozycją Hip-Hopową na Oficjalnej Liście Sprzedaży ZPAV. Produkcja Warszafskiego Deszczu trafiła również na 1 miejsce sprzedaży w sklepie internetowym Merlin.pl oraz w wielu salonach Empik.

 • Verte/Wice Wersa - nowy album w Wielkie Joł

  Piątek, 12 Czerwiec 2009
  Wytwórnia Wielkie Joł z wielką radością zapowiada pierwszy, wspólny album reprezentantów wrocławskiej sceny hip-hopowej. Płyta Verte/Wice Wersa zapowiadana jest na ostatni kwartał tego roku.
 • Smagalaz "Czillen am grillen" - zapowiedź

  Wtorek, 09 Czerwiec 2009
  Promo video zapowiadające album Smagalaz "CZILLEN AM GRILLEN". Najprawdopodobniej Jesień 2009.


 • Sesja zdjęciowa WFD

  Poniedziałek, 08 Czerwiec 2009
  Za nami premiera najbardziej oczekiwanej płyty w Polsce. Było bardzo grubo! Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy miłego słuchania! Tymczasem polecamy świeżą videorelację z sesji zdjęciowej Warszafskiego Deszczu.
 • Seta w Ekipie Wielkie Joł

  Czwartek, 04 Czerwiec 2009
  Panie i Panowie. Czapki z głów. Z radością informujemy o kolejnym powiększeniu Ekipy Wielkie Joł. Do rodziny artystów związanych z wytwórnią dołączyła właśnie wokalistka Seta. W najbliższym czasie usłyszymy ją na albumie Warszafski Deszcz "Powrócifszy...".
 • Warszafski Deszcz na nielegalu

  Czwartek, 04 Czerwiec 2009
  Wiecie, że Wielkie Joł działa bezkompromisowo. Wyciek płyty Warszafski Deszcz "Powrócifszy..." do internetu na 4 dni przed premierą, to niewątpliwie cios dla nas, ale również sygnał, że idziemy w dobrą stronę.
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019