WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • TAK SIĘ ROBI HIP-HOP

  Poniedziałek, 01 Czerwiec 2009
  Wytwórnia Wielkie Joł z największą dumą prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty WARSZAFSKI DESZCZ "POWRÓCIFSZY..." zatytułowany "Tak się robi hip-hop".
 • Wywiad z Warszafskim Deszczem

  Niedziela, 31 Maj 2009
  Ojcowie polskiego hip-hopu: Tede i Numer Raz, czyli grupa Warszafski Deszcz, znowu wspólnie nagrywają. Po dziesięciu latach przerwy wydają nową płytę "Powrócifszy". W specjalnym wywiadzie dla DZIENNIKA opowiadają o nowym albumie, o tym co się zmieniło przez te lata i o tym dlaczego nie siedzą już na ławce pod blokiem...
 • PTP prezentuje: B&B - Czas to pieniądz

  Wtorek, 26 Maj 2009
  Po wydaniu płyty "Ulice tego słuchają" ekipa PTP nie marnuje czasu. Właśnie pojawił się materiał dwóch MC's związanych z formacją Północny Toruń Projekt, zatytułowany "Czas to pieniądz". Na płycie usłyszymy ciekawe grono gości  m.in. Tede oraz niemiecką raperkę Caddy Pack.
 • Wielkie Joł Zajafka Kipi Vol.3

  Sobota, 30 Maj 2009
  Kolejne wydanie cyklu Wielkie Joł Zajafka Kipi. Tym razem audycję przygotowali Numer Raz i Dj Abdool wspierani przez Zgrywusa i młodegoGrzecha. Oczywiście jak zawsze oprócz solidnej porcji wyśmienitej muzyki, nie zabranie aktualnych informacji z życia wytwórni Wielkie Joł.
 • Warszafski Deszcz w TOP50

  Poniedziałek, 18 Maj 2009
  Miło nam poinformować, że klip Warszafskiego Deszczu "Już od '99 płynę" jest pierwszą polską produkcją, która dostała się do TOP50 w serwisie DailyMotion.com

 • KOSZULKI WFD

  Piątek, 15 Maj 2009
  W oczekiwaniu na nadchodzącą płytę Warszafskiego Deszczu, przygotowaliśmy pierwsze porcję koszulek WFD dostępnych tylko dla członków Oficjalnego FanClubu Warszafskiego Deszczu. 
 • Okładka albumu WFD Powrócifszy...

  Czwartek, 14 Maj 2009
  6 czerwca 2009 odbędzie się premiera najbardziej oczekiwanej płyty w Polsce. Po 10 latach od ich debiutanckiego albumu, Warszafski Deszcz powraca z nowym studyjnym materiałem. W oczekiwaniu na premierę prezentujemy okładkę płyty "Powrócifszy..."
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019