WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Warszafski Deszcz TRACKLISTA

  Środa, 13 Maj 2009
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje wielki powrót legendarnej formacji WARSZAFSKI DESZCZ. Już 6 czerwca premiera bez wątpienia najbardziej oczekiwanej płyty w Polsce. W oczekiwaniu na to wydarzenie prezentujemy listę utworów albumu WFD Powrócifszy…
 • Artyści na Powrócifszy...

  Poniedziałek, 11 Maj 2009
  Już niebawem wielki powrót legendarnej formacji Warszafski Deszcz. Nowy album zatytułowany "Powrócifszy..." w sklepach już 6 czerwca. Po 10 latach od debiutu, Tede i Numer Raz w towarzystwie znakomitych producentów zapraszają na to muzyczną podróż w czasie.
 • WARSZAFSKI DESZCZ - JUŻ OD 99 PŁYNĘ

  Wtorek, 14 Kwiecień 2009
  To koniec oczekiwania. Prezentujemy najnowszy singiel duetu Warszafski Deszcz promujący nadchodzącą płytę. Album zatytułowany "Powrócifszy..." pojawi się w sklepach 6 czerwca 2009. 
 • Luxon w Wielkie Joł

  Wtorek, 28 Kwiecień 2009
  Do Ekipy Wielkie Joł dołączył kolejny znakomity producent. Luxon pierwsze kroki w muzyce postawił w 2002 roku jako MC i producent zespołu Credo. Pierwszy utwór autorstwa Luxona pojawił się w 2006 roku na płycie Bez Cenzury zatytułowanej ”Klasyk”. Niebawem jego kompozycje będzie można usłyszeć na płycie Warszafskiego Deszczu zatytułowanej "Powrócifszy...".
 • Dj Abdool w Ekipie Wielkie Joł

  Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009
  Nie dawno naszą ekipę zasilił Numer Raz, więc tym razem nie będzie zaskoczenia. Miło nam poinformować, że tym razem do grona artystów związanych z wytwórnią Wielkie Joł dołączył Dj Abdool.
 • OFICJALNY FAN CLUB WARSZAFSKIEGO DESZCZU

  Czwartek, 23 Kwiecień 2009
  Zapraszamy do oficjalnego Fan Clubu legendarnej formacji Warszafski Deszcz. WFD Armia zalewa nie tylko całą Polskę, ale i cały świat. Zaloguj się na forum warszafskideszcz.pl i przyłącz się do działania!
 • Letnia HipHop Akademia 2009

  Piątek, 27 Marzec 2009
  Już po raz trzeci zapraszamy na Letnią Hip-Hop Akademię. Tym razem w Beskidy, gdzie podgrzejemy HipHopowym stylem oraz tańcem na najwyższym poziomie. Podczas pobytu wiele godzin choreografii, lekcji kultury, muzyki i stylu. Zapisy ruszyły!
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019