WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Nowe PLNY Textylia

  Czwartek, 30 Kwiecień 2009
  Na dobry początek długiego weekendu mamy dla Was nowe jeszcze ciepłe produkty od PLNY Textylia. Znajdziecie wszystko co niezbędne na majówkę. Zaczynając od szortów przez kozacką bluzę kończąc na ekskluzywnych kurtkach idealnych na majówkowe wieczory przy grillu. Zapraszamy na zakupy!

 • Wielkie Joł Zajafka Kipi Vol.2

  Środa, 22 Kwiecień 2009
  Kolejne wydanie audycji Wielkie Joł Zajafka Kipi. Na mikrofonach tradycyjnie Ekipa Wielkie Joł. Usłyszymy m.in. Zgrywusa, Jakuzę, Brożasa i Buczera oraz młodegoGrzecha, na gramofonach i mikrofonie pojawi się również Dj Macu. Do tego jak zawsze duża porcja najlepszej muzyki. Nie zabraknie również niespodzianek. Zapraszamy do słuchania!
 • LETNI SZPAN PLNY TEXTYLIA

  Środa, 22 Kwiecień 2009
  Do nabycia są już nowe szorty PLNY Textylia w dwóch wersjach kolorystycznych. Klasyczna dżinsowa produkcja wzbogacona o kilka zajawkowych dodatków w sam raz na nadchodzące upalne dni. Do tego przenajlepsze koszulki i bluzy. Wszystko na Holahola.pl

 • KONKURS WFD

  Środa, 15 Kwiecień 2009
  Zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym nowego singla Warszafskiego Deszczu. Do wygrania 10 unikatowych plakatów promujących legendarny album Warszafskiego Deszczu "Nastukafszy". 
 • S.O.S od SMAGALAZ

  Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009
  Prezentujemy nie publikowany numer formacji SMAGALAZ zatytułowany "S.O.S.". Na mikrofonach Abel, Kedyf i Rzywy. Gościnnie w utworze usłyszymy gości z niemieckiej sceny Hip-Hop: Ange da Costa, Chefkoch oraz Mike Fiction. Muzykę skomponował Dj Pete.
 • Tede nominowany do Superjedynki 2009

  Wtorek, 07 Kwiecień 2009
  Miło nam poinformować o podwójnej nominacji Tede w plebiscycie muzycznym Telewizji Polskiej Superjedynki 2009, w kategorii Płyta Roku oraz Artysta Roku. Zapraszamy do głosowania!
 • Warszafski Deszcz Powrócifszy

  Poniedziałek, 13 Kwiecień 2009
  Najnowszy klip formacji Warszafski Deszcz promujący nadchodzącą płytę tej legendarnej formacji. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy uczestniczyli w premierze teledysku "Już od '99 płynę" pod Pałacem Kultury i Nauki. Było naprawdę wspaniale. To jest Hip-Hop.
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019