WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • KONKURS WFD

  Środa, 15 Kwiecień 2009
  Zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym nowego singla Warszafskiego Deszczu. Do wygrania 10 unikatowych plakatów promujących legendarny album Warszafskiego Deszczu "Nastukafszy". 
 • S.O.S od SMAGALAZ

  Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009
  Prezentujemy nie publikowany numer formacji SMAGALAZ zatytułowany "S.O.S.". Na mikrofonach Abel, Kedyf i Rzywy. Gościnnie w utworze usłyszymy gości z niemieckiej sceny Hip-Hop: Ange da Costa, Chefkoch oraz Mike Fiction. Muzykę skomponował Dj Pete.
 • Tede nominowany do Superjedynki 2009

  Wtorek, 07 Kwiecień 2009
  Miło nam poinformować o podwójnej nominacji Tede w plebiscycie muzycznym Telewizji Polskiej Superjedynki 2009, w kategorii Płyta Roku oraz Artysta Roku. Zapraszamy do głosowania!
 • Warszafski Deszcz Powrócifszy

  Poniedziałek, 13 Kwiecień 2009
  Najnowszy klip formacji Warszafski Deszcz promujący nadchodzącą płytę tej legendarnej formacji. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy uczestniczyli w premierze teledysku "Już od '99 płynę" pod Pałacem Kultury i Nauki. Było naprawdę wspaniale. To jest Hip-Hop.
 • Numer Raz w Ekipie Wielkie Joł

  Środa, 01 Kwiecień 2009
  Z dużą radością witamy Numera Raz w Ekipie Wielkie Joł. Numer Raz jest w trakcie nagrywania drugiego solowego albumu zatytułowanego "Ludzie Maszyny Słowa", który pojawi się w czerwcu nakładem wytwórni Wielkie Joł.
 • Nowe koszulki PLNY Textylia

  Poniedziałek, 06 Kwiecień 2009
  Prezentujemy wiosenną kolekcję koszulek przenajlepszej marki PLNY Textylia. Najlepsze Ubrania Na Osiedlu. Muzyka, władza i pieniądze. Klasyczne kolory i dopracowane wzory. Zapraszamy do naszego sklepu Holahola.pl
 • Nowe bluzy PLNY Textylia

  Piątek, 17 Kwiecień 2009
  Na zmienną wiosenną pogodę firma PLNY Textylia oferuje dwa nowe modele bluz. Duo to dwustronna bluza wykonana z cienkiej dzianiny, w sam raz na cieplejsze dni. Druga bluza o nazwie Strit-Fit to klasyczna bluza bez kaptura z dużym logiem PLNY czyli tak zwany powrót do korzeni.