WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Wielkie Joł Zajafka Kipi - Powrót w Wielkim stylu

  Poniedziałek, 30 Marzec 2009
  Audycja Wielkie Joł Zajafka Kipi powraca w Wielkim Stylu. Pierwszego odcinka słuchało ponad 10 tysięcy unikalnych użytkowników. Dziękujemy wszystkim słuchaczom. Zapraszamy na powtórki audycji oraz na kolejny odcinek już za niecały miesiąc.
 • ZRÓB COŚ DLA WIELKIE JOŁ

  Czwartek, 05 Luty 2009
  Zapraszamy do udziału w najnowszym i nieustającym konkursie "Zrób Coś"! Nie pytaj co Wielkie Joł, może zrobić dla Ciebie. Ważne co Ty możesz zrobić dla Wielkie Joł! Konkurs dla naprawdę kreatywnych.
 • Dj Deerty w Ekipie Wielkie Joł

  Czwartek, 12 Luty 2009
  Z radością informujemy o kolejnym powiększeniu grona artystów wytwórni Wielkie Joł.Tym razem przyłączył się do nas pochodzący z Lublina Dj Deerty. Imprezowicz i fan dobrych imprez.
 • Tede laureatem PAM AWARDS 2008

  Poniedziałek, 16 Luty 2009
  Znamy już nazwiska wszystkich laureatów tegorocznej edycji PAM AWARDS 2008. Płyta Tede "Ścieżka Dźwiękowa" zdobyła nagrodę w kategorii  Album Roku Urban/Roots.
 • Ścieżka Dźwiękowa Polską Płytą Roku 2008

  Piątek, 30 Styczeń 2009
  Według Portalu Hip-Hop.pl płyta "Ścieżka Dźwiękowa" jest najlepszą produkcją ubiegłego roku. Dziękujemy wszystkim za głosy. Dziękujemy całemu internetowi.
 • Nowe koszulki PLNY Textylia

  Środa, 11 Marzec 2009
  Jako przedsmak wiosennej kolekcji PLNY Textylia zaprezentowaliśmy limitowaną koszulkę Prosta Droga. Niebawem wznowienie w innych kolorach!

 • W CZOKO JEST SPOKO

  Piątek, 13 Luty 2009
  Specjalnie z okazji jutrzejszych Walentynek, WuWunio postanowił uraczyć nas swoim najnowszym singlem "W czoko jest spoko". Sprawiamy, że Walentynki zmieniają się na zawsze, a słowo "czekolada" bezpowrotnie utraci swój niewinny, bombonierkowy posmak.