WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Dekada Warszafskiego Deszczu

  Wtorek, 06 Styczeń 2009
  10 lat temu ukazał się album, który na zawsze zmienił oblicze polskiego rapu - pierwsza płyta formacji Warszafski Deszcz zatytułowana "Nastukafszy" została wydana dokładnie 5 stycznia 1999 roku.
 • Warszafski Deszcz ciągle pada...

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2009
  Dokładnie 10 lat temu ukazał się album, który na zawsze wszedł do kanonu polskiego rapu. Pierwsza płyta formacji Warszafski Deszcz zatytułowana "Nastukafszy" została wydana 5 stycznia 1999 roku.
 • Kapitan Kajdan ONLINE

  Niedziela, 04 Styczeń 2009
  Witamy w nowym roku wszystkich, którzy zdążyli już wytrzeźwieć i są gotowi na nowe wyzwania. Jako pierwszą ciekawostkę mamy dla Was nowe oblicze strony www.wuwunio.pl, która przeszła gruntowną transformację.
 • Tede specjalnie dla Onet.pl

  Niedziela, 28 Grudzień 2008
  Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań i planów na rok następny. Specjalnie dla Onet.pl, Tede opowiada o wydarzeniach roku 2008 w Polsce i na świecie oraz nakreśla plany na 2009.
 • Wielkie Joł dziękuje internetowi

  Poniedziałek, 22 Grudzień 2008
  W miniony piątek opublikowaliśmy mixtape zatytułowany "Jaram się". Przez weekend zanotowaliśmy ponad 100 tysięcy ściągnięć i liczba ta wciąż rośnie. Z tej okazji cała ekipa Wielkie Joł pragnie podziękować całemu internetowi oraz internautom z każdego zakątka świata.
 • TEDE w zegarkach Vestal

  Czwartek, 18 Grudzień 2008
  Nowa na polskim rynku marka zegarkowa Vestal zaznacza swoje muzyczne inspiracje.;TEDE w zegarkach Vestal!!!
 • PLNY Textylia Stylowy Grudzień

  Czwartek, 18 Grudzień 2008
  Już jest w sprzedaży najnowsza kolekcja najlepszej marki odzieżowej PLNY Textylia. Uwaga: Pojawiły się nowe bluzy i spodnie!