WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • Bang Bang [Rzeźnik z Esende] - pobierz mp3

  Czwartek, 29 Styczeń 2009
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy singiel Tede zatytułowany "Bang, Bang [Rzeźnik z Esende]". Utwór ten promujące polską edycję kontrowersyjnej gry Saints Row 2. Muzykę do tego numeru skomponował Matheo, wybitny producent związany z wytwórnią Wielkie Joł.
 • Zmiany, zmiany, zmiany

  Środa, 28 Styczeń 2009
  Wielkiejol.com wraca w najlepszym stylu. Zmieniliśmy serwer i teraz powracamy z nową jakością naszego oficjalnego serwisu internetowego. Już niebawem, sukcesywnie będziemy uruchamiali kolejne interesujące opcje. Sprawdzajcie codziennie.
 • Tede i TPWC w Mega Club

  Środa, 28 Styczeń 2009
  Jedyny taki koncert. Tede, Ekipa Wielkie Joł oraz Sokól i Pono, czyli TPWC. Tylko w Mega Clubie, już 7 marca 2009.
 • Tede nie odda BMW na WOŚP - oświadczenie

  Piątek, 09 Styczeń 2009
  Z własnej woli, kierując się intencją wspomożenia celów działania „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy", w połowie grudnia 2008r. zgłosiłem Organizatorom XVII edycji „WOŚP" zamiar przekazania (podarowania)  na jej rzecz samochodu BMW - do zlicytowania, a następnie spożytkowania uzyskanych w ten sposób środków finansowych na cele prowadzonej 11 stycznia 2009 roku zbiórki.
 • Dekada Warszafskiego Deszczu

  Wtorek, 06 Styczeń 2009
  10 lat temu ukazał się album, który na zawsze zmienił oblicze polskiego rapu - pierwsza płyta formacji Warszafski Deszcz zatytułowana "Nastukafszy" została wydana dokładnie 5 stycznia 1999 roku.
 • Warszafski Deszcz ciągle pada...

  Poniedziałek, 05 Styczeń 2009
  Dokładnie 10 lat temu ukazał się album, który na zawsze wszedł do kanonu polskiego rapu. Pierwsza płyta formacji Warszafski Deszcz zatytułowana "Nastukafszy" została wydana 5 stycznia 1999 roku.
 • Kapitan Kajdan ONLINE

  Niedziela, 04 Styczeń 2009
  Witamy w nowym roku wszystkich, którzy zdążyli już wytrzeźwieć i są gotowi na nowe wyzwania. Jako pierwszą ciekawostkę mamy dla Was nowe oblicze strony www.wuwunio.pl, która przeszła gruntowną transformację.
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019