WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • ABEL - AGRESJA prod. Brat Jordah / HANNIBAL [VIDEO]

  Czwartek, 03 Grudzień 2015
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy teledysk Abla do utworu "Agresja", który promuje zapowiadaną na 2016 rok płytę zatytułowaną "Hannibal". Muzykę skomponował Brat Jordah, który jest również odpowiedzialny za produkcję video.
 • TEDE - BEZGUNAMAN prod. SIR MICH [VIDEO]

  Środa, 02 Grudzień 2015
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy singiel Tede & Sir Michu "Bezgunaman" zapowiadający płytę VANILLAHAJ$ EDYCJA PREMIUM. Produkcja video Pan Zgrywus.
 • Abel - Hannibal - zapowiedź płyty [VIDEO]

  Piątek, 06 Listopad 2015
  Po świetnym przyjęciu albumu "Ostatni Sarmata", słubicki raper Abel przygotowuje drugi solowy album zatytułowany "Hannibal". Tak jak w przypadku debiutu i tym razem produkcją zajmie się Brat Jordah. Płyta pojawi się nakładem wytwórni Wielkie Joł w pierwszej połowie 2016 roku.
 • VANILLAHAJS EDYCJA PREMIUM JUŻ W SKLEPACH

  Piątek, 04 Grudzień 2015
  4 grudnia odbyła się premiera reedycji albumu TEDE & SIR MICHU VANILLAHAJS EDYCJA PREMIUM. Album zawiera 2 CD - na jednym znajdują się utwory z pierwszej edycji VANILLAHAJS, a na drugim utwory, które po selekcji nie trafiły na pierwsze wydanie tego albumu.
 • TEDE & SIR MICH - WYDAJEJE [VIDEO]

  Piątek, 06 Listopad 2015
  Najnowszy klip Tede do utworu "Wydajeje" zapowiada zbliżającą się płytę VANILLAHAJ$ EDYCJA PREMIUM. Na tej płycie znajdą się dodatkowo utwory, które nie znalazły się na pierwszej wersji tego wydawnictwa.
 • OBI - TURBO muz. MłodyLD [MP3]

  Czwartek, 29 Październik 2015
  Nowy luźny utwór pruszkowskiego rapera o pseudonimie OBI, który znany jest szerszej publiczności dzięki świetnej zwrotce w utworze Tede „Tak się robi remix”, gdzie pojawił się obok VNM, Pelsona, Dioxa i Numera Raz.
 • TEDE - WYJE WYJE BANE prod. SIR MICH [VIDEO]

  Wtorek, 22 Wrzesień 2015
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy teledysk promujący wydany w czerwcu album Tede & Sir Michu VANILLAHAJS. Tym razem klip zrealizowany został do utworu "Wyje Wyje Bane" i jest to dynamiczny montaż nagrań zrealizowanych podczas koncertów które odbyły się w ostatnich miesiącach.
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019