WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ /
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
 • HEJTING - dlaczego tak łatwo jest krytykować artystów?

  Środa, 21 Październik 2015
  We wtorek 10 listopada odbędzie się kolejne spotkanie dyskusyjne w Hip-Hop Akademii. Tym razem rozmowa będzie dotyczyła hejtingu, a gośćmi Jakuzy będą między innymi Gonix oraz Diox. Wstęp wolny!
 • 39 URODZINY TEDE w Mielnie [VIDEO]

  Środa, 19 Sierpień 2015
  39 urodziny Tede w mieleńskim klubie Bajka przekroczyły nasze oczekiwania. Było bardzo gorąco, ale też bardzo rapowo. Polecamy wideorelację z tego wydarzenia. 
 • TEDE - IZA LUIZA prod. SIR MICH [VIDEO]

  Piątek, 07 Sierpień 2015
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy teledysk w konwencji one shot do utworu "Iza Luiza" z płyty Tede & Sir Michu "Vanillahajs". Za produkcja teledysku Wielkie Joł Video.
 • Dj Cube - How to be chill Mixtape [MP3]

  Poniedziałek, 13 Lipiec 2015
  Prezentujemy najnowszy mixtape Dj Cube - How to be chill! Staranna selekcja muzyczna Dj'a Cube oraz miłe dla ucha brzmienia dają poczucie prawdziwego odprężenia tak cennego w świecie, w którym otoczeni jesteśmy ciągłą kakofonią miejskich odgłosów. Już do pobrania w formacie MP3.
 • PREMIERA TEDE & SIR MICHU VANILLAHAJS

  Czwartek, 18 Czerwiec 2015
  Najnowszy album Tede & Sir Michu "Vanillahajs" trafił właśnie do sprzedaży. Płyta dostępna jest w formie CD pod postacią edycji zwykłej oraz LIMI'TEDE'DITION, a także  w formatach cyfrowych. Zachęcamy do zakupu!
 • Abel feat. Małe Miasta - Fit [VIDEO]

  Poniedziałek, 08 Czerwiec 2015
  Po świetnym przyjęciu debiutanckiego albumu Ostatni Sarmata ABEL znów wchodzi do studia! Polecamy klip w którym wystąpił m.in. TEDE! Utwór zatytułowany „Fit” z gościnnym udziałem duetu Małe Miasta jest swoistą inauguracją prac studyjnych nad nowym materiałem....
 • TEDE - FOREVER JA prod. SIR MICH [VIDEO]

  Poniedziałek, 01 Czerwiec 2015
  Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje siódmy singiel promujący zapowiadany na 2015 album Tede & Sir Michu "Vanillahajs". Teledysk do utworu "Forever Ja" powstał w Miami na Florydzie. Premiera albumu już 18 czerwca.
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019