WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Dj Macu

SK8 IS GR8

Premiera: 09 Kwiecień 2015
Nr kat.: mixtape
1 CD

Informacje o albumie


Wytwórnia Wielkie Joł i California Skateshop prezentują DJ MACU & MŁODYGRZECH SK8 IS GR8 MIXTAPE! Pierwsza i jedyna w swoim rodzaju produkcja zawierająca wyjątkową selekcję muzyki związanej z miejskimi sportami ekstremalnymi, w szczególności z rolkami i deskorolką!

Za produkcję mixtejpu odpowiedzialny jest głównie Dj Macu, wspierany przez Młodego Grzecha w kwestii realizacji nagrań studyjnych oraz miksu i masteringu.

Gościnnie na mixtejpie pojawi się John Connor z Dog Eat Dog. To nie pierwsza współpraca ekipy Wielkie Joł z tym amerykańskim zespołem. W 2007 roku JC z Dog Eat Dog pojawił się razem z Tede i CNE w utworze "360 kickflip" na płycie zatytułowanej "Ścieżka Dźwiękowa".

"Postanowiłem zapytać wszystkich starych znajomych związanych z deskorolką - jakie kawałki kojarzą im się ze starymi czasami. Wyszło niesamowicie! Nie jest to łatwa muzyka do miksowania, ale jak już to sobie złożyliśmy, to poczuliśmy, że to jest to!" - podsumowuje Dj Macu.

Mixtape pojawi się 9 kwietnia w formie limitowanego CD, które będzie dostępne w California Skateshop. 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019