WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

JotWu

Oto Ja

Premiera: 27 Grudzień 2011
Nr kat.: nielegal
1 CD

Informacje o albumie


Hip-Hop Akademia prezentuje najnowszy krążek rapera JotWu zatytułowany „Oto Ja”. Jest to nietypowa produkcja, gdyż została nagraną przez aktywnego tancerza i instruktora tańca.


Płyta zawierająca 12 kompozycji powstała w na przestrzeni prawie dwóch lat w S-Deck Studio, czyli w studio nagrań znajdującym się w Służewskim Domu Kultury, gdzie znajduje się siedziba Hip-Hop Akademii. Na płycie gościnnie pojawiają się bardzo zaskakujący goście - między innymi Marek "Georgia" Pieczara z Lady Pank, współtwórca projektu Borysewicz-Kukiz , zagraniczni goście z Chorwacji, Bośni i Francji oraz Psycho Stach z ekipy Wielkie Joł.


 
W warstwie tekstowej JotWu koncentruje się na dniu codziennym typowym dla wielkomiejskiego blokowiska z mocnymi akcentami braggadacio. Nie brakuje też trzeźwego spojrzenia na brutalną rzeczywistość XXI wieku oraz typowego dla tego rapera luźnego podejścia do życia. Ponadto na płycie znajduje się oficjalny hymn nagrany dla Warsaw Eagles - warszawskiej drużyny futbolu amerykańskiego.
 
 

Za muzykę na płycie JotWu „Oto Ja” odpowiada cała plejada bardziej lub mniej znanych producentów. Swoje kompozycje prezentują między innymi Szczur znany ze współpracy z Hemp Gru oraz Luxon - jeden z producentów reprezentujących ekipę Wielkie Joł.


Płyta jest do pobrania z tego adresu www.hiphopakademia.com zupełnie za darmo. Ponadto wyprodukowane zostały fizyczne nośniki promocyjne CD, które można otrzymać podczas przeróżnych akcji organizowanych przez Hip-Hop Akademię.
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019