WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Macca Squad

Test

Premiera: 15 Maj 2008
Nr kat.: WJ N03
1 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje debiutancki album formacji Macca Squad zatytułowany „Test”. Bezkompromisowe teksty i wyśmienita muzyka. Macca Squad „Test” to pozycja obowiązkowa dla każdego fana dobrego rapu.

Pierwsza oficjalnie wydana płyta toruńskiej formacji Macca Squad to odważne uderzenie w Polską scenę Hip-Hopową. Mocne, bezkompromisowe teksty niezwykle trafnie opisujące otaczającą rzeczywistość to główna zaleta tego albumu.

Warstwa muzyczna „Testu” jest równie ciekawa co liryczna. Utwory skomponowane przez duet producentów Kajzera i IWI to interesujące, ciężkie brzmienia Hip-Hopowe z dużą dozą elektroniki.

Na płycie usłyszymy dwóch MC’s z Macca Squad czyli Cegłę i Żółwia, a także towarzyszące im w niektórych utworach wokalistki. Za wszystkie akcje na gramofonach odpowiedzialny jest zaś Dj Macu.
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  W sobotę 22 lipca w koszalińskim amfiteatrze odbyła się doroczna impreza urodzinowa Tede. W tym roku pod hasłem PERPETUUM MELO wraz z ekipą Wielkie Joł i zaproszonymi gośćmi bawiło się prawie 2 tysiące osób.
  opublikowany: Czwartek, 27 Lipiec 2017