WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Numer Raz

Ludzie Maszyny Słowa

Premiera: 08 Wrzesień 2009
Nr kat.: WJ N09 CDVM055
1 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


Po pięciu latach od wydania debiutanckiej płyty „Muzyka Bloki Skręty” i wyśmienitym przyjęciu płyty„Powrócifszy” reaktywowanej formacji Warszafski DeszczNumer Raz powrócił z solowym materiałem. Album „Ludzie Maszyny Słowa” jest efektem starannej selekcji muzyki i długiej pracy w studio nagrań. Jak zapewnia raper, to płyta dla wymagających i inteligentnych słuchaczy.

Z okazji premiery płyty Numer Raz „Ludzie Maszyny Słowa”, w dniu 8 września o 19:30 w Centrum Warszawy odbył się uliczny koncert promocyjny pod hasłem „Bunt Maszyn”, na który raper wjechał ucharakteryzowany podobnie jak na okładce swojego albumu. Numer Raz zagrał utwory zarówno z poprzedniej płyty, jak i te, które usłyszymy na najnowszym wydawnictwie.

Płyta Numer Raz „Ludzie Maszyny Słowa” już w sprzedaży, a w czwartek, 17 września 2009 zapraszamy do warszawskiego klubu Piwnica pod Harendą na koncert premierowy. Start: 21:00, wjazd wolny, wstęp od 18 lat.

„Na tej płycie każdy znajdzie coś dla siebie. Płyta powstawała przez mniej więcej 2,5 roku w studio LWW i stanowi zbiór refleksji i spostrzeżeń na temat życia i świata mnie otaczającego.” - dodaje Numer Raz

Pierwszy promomix jest autorstwa Dj Abdoola, drugi zaś stworzył Dj Macu. Dwa różne mixy, dwóch różnych Dj'ów. Ta sama płyta, inne utwory, lecz ten sam Numer Raz - zawsze spoko. Totalnie wyluzowany klimat dla koneserów. 

PROMOMIX Vol. 1 by DJ ABDOOL - [download mirror #0] & [download mirror #1] & [download mirror #2]
PROMOMIX Vol. 2 by DJ MACU - [download mirror #0] & [download mirror #1] & [download mirror #2]

Partnerzy: LWWZajafka Kipi, GG: 8333, Hip-hop.pl,  Rapgra.comCgm.plOnet.plDailymotionMagazyn HipHopGrono.net/wielkiejolOpen.fmPLNY Textylia, Holahola.pl,Spinner.plMyspace.com & SpokoDzieciak.
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019