WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede

Mefistotedes

Premiera: 22 Marzec 2012
Nr kat.: WJN16
1 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje dziewiąty solowy album Tede, najbardziej rozpoznawalnego rapera w Polsce. Produkcja zatytułowana "Mefistotedes". Na płycie znajdują się utwory Tede nagrane na przełomie 2011 i 2012 roku w Wielkie Joł Studio. Jak zawsze warszawski raper zaskakuje odważną stylistyką i mocnym uderzeniem, lecz tym razem płyta może być szokująca nawet dla wiernych słuchaczy.

Tytułowy Mefistotedes, to nawiązanie do postaci Mefistofelesa, czyli upadłego anioła. Stroniący od światła dziennego, żyjący w mroku i siejący strach i ból - idealnie pasuje do mrocznego oblicza Tede, jako niestrudzonego imprezowicza prowadzącego nocny tryb życia. Jak zapowiada wytwórnia Wielkie Joł płyta będzie bardzo ciekawa zarówno pod kątem muzycznym, jak i tekstowym.

Muzykę skomponował Sir Michu, a na krążku gościnnie usłyszymy Piotra Dymałę, Setę oraz Adama Tkaczyka na perkusji.Ponadto na oficjalnym kanale www.youtube.com/TEDEWIZJA już teraz można posłuchać całej najnowszej płyty Tede! Zachęcamy do sprawdzenia!  
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019