WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede

Odkupienie

Premiera: 22 Marzec 2012
Nr kat.: WJN17
1 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje dziewiąty solowy album Tede, najbardziej rozpoznawalnego rapera w Polsce.
Płyta zatytułowana "Odkupienie" jest  niespodzianką, którą można odkryć pod krążkiem "Mefistotedes" i pod takim tytułem funkcjonuje w sprzedaży.

Na płycie znajdują się utwory Tede nagrane na przełomie 2011 i 2012 roku w Wielkie Joł Studio. Jak zawsze warszawski raper zaskakuje odważną stylistyką, lecz tym razem Tede osobiście odpowiada za całą muzykę zawartą na tej produkcji.

W odróżnieniu od "Mefistotedesa" płyta "Odkupienie" jest swoistym powrotem do przeszłości. Utrzymana w klasycznej Hip-Hopowej konwencji z pewnością spodoba się każdemu słuchaczowi pamiętającemu złota erę Hip-Hopu w latach '90 ubiegłego wieku. Gościnnie na płycie pojawia się Seta oraz Diox z formacji HiFi Banda. Natomiast za wszelkie akcje na gramofonach odpowiada Dj Tuniziano.


 
Ponadto na oficjalnym kanale www.youtube.com/TEDEWIZJA już teraz można posłuchać całej najnowszej płyty Tede! Zachęcamy do sprawdzenia!
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019