WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede & DJ Macu

Mixtape Vol. 1 - Wypijmy Za Blendy

Informacje o albumie


Rozpoczynająca nowy cykl płyta „Wypijmy za blendy” to kompilacja znanych i lubianych utworów w wykonaniu Tede i zaproszonych gości oraz specjalnych promocyjnych kawałków. Na płycie znajdują się między innymi zapowiedzi nadchodzącej, już czwartej solowej płyty Tede zatytułowanej "Esende Mylffon" oraz płyty Dj Buhh IV "Robert deNitro".

Mixtape "Wypijmy za blendy" to dobra i mocna imprezowa propozycja skierowana szczególnie do fanów Wielkie Joł oraz marki odzieżowej PLNY.

Ta autorska kolekcja wymyślona przez Tede jest realnym dowodem, że rodzima odzież może być najlepszej jakości oraz mieć oryginalną i unikatową stylistykę.

Najnowsza limitowana seria ekskluzywnych koszulek jest promowana właśnie płytą "Wypijmy za blendy".
Mixtape "Wypijmy za blendy" miała bardzo limitowany nakład - tylko 150 egzemplarzy.

Mixtape powstał bardzo spontanicznie i jego głównym celem jest przypomnienie marki PLNY na rynku. Tytuł "Wypijmy za blendy" wymyśliliśmy już po stworzeniu tej płyty, ponieważ można znaleźć na nim zarówno blendy, oryginalne wersje i zupełnie nowe kawałki. Ten mixtape rozpoczyna całą serię płyt dołączanych do ekskluzywnych kolekcji PLNY Textylia - podsumowuje Tede.
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019