WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede & DJ Macu

Mixtape Vol. 2 - Wypijmy Za Blendy

2 CD

Informacje o albumie


Druga część szalonego mixtejpu firmowanego przez PLNY Textylia. Stworzony przez Tede oraz Dj Macu materiał nawiązuje do pierwszej części i zatytułowany jest "Wypijmy za blendy II: Wypijmy za błędy".

To już druga płyta z cyklu mixtejpów sygnowanych przez marką odzieżową stworzona przez Tede. Mixtape "Wypijmy za blendy II: Wypijmy za błędy" to dobra i mocna imprezowa propozycja skierowana szczególnie do fanów Wielkie Joł oraz marki odzieżowej PLNY.

Ta autorska kolekcja wymyślona przez Tede jest realnym dowodem, że rodzima odzież może być najlepszej jakości oraz mieć oryginalną stylistykę.

Mixtape "Wypijmy za blendy II: Wypijmy za błędy" miał bardzo limitowany i numerowany nakład; tylko 150 egzemplarzy. Można było go zdobyć wraz z ekskluzywną koszulką PLNY typu long sleeve zapakowaną w jedyne w swoim rodzaju opakowanie.

To nie koniec niespodzianek: Tym razem jest to wydawnictwo dwupłytowe!
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019