WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede & młodyGrzech

Ultradźwięki

Premiera: 31 Październik 2014
1 CD

Informacje o albumie


Najnowsza produkcja młodegoGrzecha zatytułowana Ultradźwięki to zbiór nowoczesnych remiksów utworów Tede z płyty #kurt_rolson wydanej w 2014 nakładem Wielkie Joł. Oprócz tekstów znanych z tego albumu na płycie znajdują się premierowy utwór nagrany specjalnie na Ultradźwięki oraz nie publikowana dotąd zwrotka Tede w remiksie Tłek'a z gościnnym udziałem Abla ze Smagalaz.

Tytuł "Ultradźwięki" to nawiązanie do pierwszego producenckiego materiału młodegoGrzecha zatytułowanego "Przebiegi Piłokształtne", który dołączony był do limitowanej edycji płyty Warszafski Deszcz "PraWFDepowiedziafszy" wydanej w 2011 roku.


"Konsekwentnie z mojego komputera wypływają szalone elektroniczne produkcje, szkoda było nie okrasić ich znakomitymi technicznie zwrotkami Jacka. Nie wszyscy będą w stanie strawić ten muzyczny przekaz ;-)"
- dodaje młodyGrzech.

POBIERZ PEŁNY ALBUM W MP3: bit.ly/ULTRADZWIEKI


ARTWORK PAN ZGRYWUS

 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019