WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

TEDE & SIR MICH

KARMAGEDON

Premiera: 09 Maj 2019
Nr kat.: WJN29
1 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


Wytwórnia NWJ prezentuje nadchodzący album Tede & Sir Mich „KARMAGEDON”! NWJ i Asfalt Records łączą siły, a najnowszym efektem współpracy jest dystrybucja przez Asfalt Distro zbliżającego się wielkimi krokami albumu Tede & Sir Mich “Karmagedon”.

Album Tede & Sir Mich „KARMAGEDON” to prawdziwa energetyczna bomba, której wybuch może poważnie wstrząsnąć sceną. Jak mówi Tede „Karma wraca. Będzie bolało i to tak serio bardzo…”.

Płyta dostępna w przedsprzedaży to wersja ekskluzywna, uzupełniona w specjalne okolicznościowe dodatki związane z albumem między innymi: kartę PLNY Joker, naklejkę oraz naprasowankę.

Zdjęcie na okładkę wykonał Jan Kriwol, produkcją zajęła się firma PLNY®, a kolekcja inspirowana okładką jak zwykle pojawi się w sprzedaży w okolicach premiery płyty.

Premiera „Karmagedonu” zapowiedziana jest na 9 maja 2019 roku.

ZAMÓW CD JUŻ TERAZ
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019