WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

TEDE & SIR MICH

NOJI?

Premiera: 15 Czerwiec 2018
Nr kat.: WJN26
1 CD

Informacje o albumie


Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany NOJI? Premiera płyty zapowiadana jest na 15 czerwca i już niebawem pojawi się w przedsprzedaży pod adresem sklep.wielkiejol.com gdzie dostępna będzie specjalna wersja albumu zawierająca trzy dodatkowe utwory nieobecne na płycie oferowanej w sklepach stacjonarnych.

Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus, a nadchodzący album póki, co promuje klip do utworu Hot18Banglasz:„Na tej płycie nie ma stonowanych utworów. Są kawałki nie tyle stonowane, ale takie spokojniejsze - mówi TEDE w wywiadzie z TV UMCS - Jest to o wiele bardziej koncertowy materiał niż poprzednie dwie płyty. Nie to, żeby był robiony pod tym kątem, po prostu taka była moja potrzeba ekspresji. Płyta “Skrrrt” była taka zamulona specjalnie. Wiele osób wątpiło w jej siłę koncertową, ale jak się okazuje jest to kwestia interpretacji. Pracując nad nowym materiałem nie to, że kroiłem go pod koncerty, ale ten zamulony materiał miałem już za sobą. Mogłem sobie pozwolić na dużo szaleństwa, więc na tych 13 bądź też 16 utworów trzy czwarte to są kawałki, które nazywam bangerami, a reszta to są tak zwane maybachy, czyli są spokojne, ale takie… jakbym miał to porównać, to te spokojne są bardziej w klimacie kawałków “Wunder Baum” i “Forever ja”. - dodaje TEDE.

a oto zapowiedź kolejnego klipu:

 

Post udostępniony przez TEDE (@tedef)Oraz tracklista:

 

Post udostępniony przez TEDE (@tedef)

 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  W sobotę 22 lipca w koszalińskim amfiteatrze odbyła się doroczna impreza urodzinowa Tede. W tym roku pod hasłem PERPETUUM MELO wraz z ekipą Wielkie Joł i zaproszonymi gośćmi bawiło się prawie 2 tysiące osób.
  opublikowany: Czwartek, 27 Lipiec 2017