WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

TEDE & SIR MICHU

VANILLAHAJS EDYCJA PREMIUM

Premiera: 04 Grudzień 2015
Nr kat.: WJN20
2 CD
Kup płytę

Informacje o albumie


Na początku listopada 2015 album TEDE & SIR MICHU VANILLAHAJS uzyskał status „Platynowej Płyty”, a dokładnie miesiąc później, 4 grudnia nakładem Wytwórni Wielkie Joł ukaże się specjalna wersja tej płyty zatytułowana „VANILLAHAJS EDYCJA PREMIUM”.

Stworzony wspólnie z Sir Michem album będzie zawierał 2 CD - na jednym znajdą się utwory z pierwszej edycji VANILLAHAJS, a na drugim wcześniej nie publikowane utwory, które na skutek selekcji nie trafiły na pierwsze wydanie tego albumu. Gościnnie na nowych kompozycjach pojawiają się Patrycja Kazadi i Adam Tkaczyk.

Cały album VANILLAHAJS jest do odsłuchania w serwisie Youtube:


Pierwsza edycja  VANILLAHAJS brzmi bardzo nowocześnie, ale starsi fani Tede nie byli zawiedzeni. Trafne obserwacje i przekaz ukryty pomiędzy wierszami to wciąż specjalność TDF'a.

Pierwsza edycja albumu VANILLAHAJS dostępna była w dwóch wersjach - zwykłej zawierającej 19 utworów i kod do pobrania MP3 oraz limitowanej z dodatkowymi 3 kompozycjami oraz specjalną kartą dCard z kodem do pobrania MP3. 

VANILLAHAJS EDYCJA SPECJALNA 2CD dostępna będzie w sprzedaży sklepowej od 4 grudnia 2015 roku, a już niebawem ruszy preorder.

Partnerzy: RapGenius, PLNY Textylia, CGM.PL, Magazyn Vaib


Fot. Łukasz Ziętek, Artwork Bartosz Deja. Made in Warsaw
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019