WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Tede, Sir Michu, Dj Tuniziano

A/H24N2

Premiera: 24 Grudzień 2009
1 CD

Informacje o albumie


24 grudnia, dokładnie o godzinie 11:00 światło dzienne ujrzał najnowszy mixtape sygnowany przez Tede, Sir Michu oraz Dj'a Tuniziano zatytułowany A/H24N2. Można go było dostać tylko w sklepie #XXIV na warszawskim Mokotowie. Totalnie gratis, kupując specjalną koszulkę Wielkie Joł.

Tajemniczy projekt zatytułowany A/H24N2 był bez wątpienia najbardziej oczekiwanym materiałem końca 2009 roku, dlatego zdobycie jego wcale nie było takie proste.

Płyta CD z materiałem A/H24N2 była zupełnie za darmo dołączana do specjalnej koszulki Wielkie Joł. We flagowym sklepie PLNY Textylia #XXIV (czyt. Hash24) zebrało się wielu fanów Tede. Niektórzy pojawili się przed wejściem już we wczesnych godzinach porannych, a w całej kolejce była wyczuwalna atmosfera napięcia i oczekiwania. Niestety nie każdemu udało się zdobyć swoją kopię mixtejpu A/H24N2. Szczęśliwcy, którzy mają swój egzemplarz mogą być z siebie dumni.
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  PERPETUUM MELO - 41 Urodziny TEDE
  W sobotę 22 lipca w koszalińskim amfiteatrze odbyła się doroczna impreza urodzinowa Tede. W tym roku pod hasłem PERPETUUM MELO wraz z ekipą Wielkie Joł i zaproszonymi gośćmi bawiło się prawie 2 tysiące osób.
  opublikowany: Czwartek, 27 Lipiec 2017