WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / PŁYTY
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

Warszafski Deszcz

Reminiscencje

Informacje o albumie


Druga archiwalna płyta Warszafski Deszcz - "Reminiscencje".

W ósmą rocznicę wydania pierwszego albumu Trzyha/Warszafski Deszcz pojawił się archiwalny materiał - druga płyta Warszafski Deszcz "Reminiscencje".

Na ten moment czekało wiele osób. Tylko w ciągu pierwszej godziny serwery Wielkie Joł zarejestrowały ponad 300 tysięcy ściągnięć. Cały internet "odczuł" pojawienie się płyty. Za darmo i bez żadnych limitów! Warszafski Deszcz znowu pada!

Ponieważ ten album nigdy nie miał swojej oficjalnej okładki wytwórnia Wielkie Joł ogłosiła konkurs na jej zaprojektowanie. Dostaliśmy setki propozycji. Jedne były lepsze, inne gorsze, a nawet tragiczne. Nie wszyscy uczestnicy potraktowali ten konkurs poważnie. Po wnikliwej ocenie i starannej selekcji doszliśmy do wniosku, że nie możemy wyłonić faworyta. Dlatego okładkę stworzyliśmy z 16 najlepszych prac. Autorom gratulujemy współtworzenia tego epokowego wydarzenia i dziekujemy za poświęcony czas.

Pobierz płytę Warszafski Deszcz "Reminiscencje"
 1. Mixtape Intro
  0:32
 2. YYYYYYYY
  2:27
 • ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  ODSŁUCH KARMAGEDONU @ NWJ STUDIO
  KARMAGEDON nadejdzie 9 maja, ale wybrańcy już mieli okazję go doświadczyć. W czwartek, 28 lutego w NWJ odbył się odsłuch z udziałem zaproszonych gości wytypowanych spośród osób, które zamówiły KARMAGEDON w przedsprzedaży na stronie www.ted...
  opublikowany: Wtorek, 05 Marzec 2019