WIELKIE JOŁ / DOM RAPU / #NWJ / Jakuza
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Jakuza

Jakuza

Jakuza, 38, Mężczyzna, Warszawa
W wielkiejol.com od: Czwartek, 22 Styczeń 2009 18:38:13
O mnie:
Kamil Jaczyński - animator sportu i kultury. Specjalista do spraw public relations i marketingu muzycznego. Członek Akademii Fonograficznej. Dyrektor wykonawczy w wytwórni muzycznej Wielkie Joł. Wykładowca Akademii Menedżerów Muzycznych i Polskiej Akademii Nauk. Z kulturą Hip-Hop związany jest niemalże od początku jej zaistnienia w Polsce.

Jeden z twórców projektu Poezja Miejska Rap zorganizowanego przez Służewski Dom Kultury i dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Promocja języka polskiego” i kampanii społeczno-edukacyjnej „Ojczysty - dodaj do ulubionych”. Jeden z autorów "Antologii Polskiego Rapu" wydanej nakładem Narodowego Centrum Kultury. Inicjator ogólnopolskiego cyklu paneli dyskusyjnych "Piractwo, czy dozwolony użytek" poruszających tematykę prawa autorskiego, własności intelektualnej oraz nowoczenego modelu zarządzania kulturą.

Jest również wykładowcą teorii kultury Hip-Hop w HipHop Akademii - projekcie edukacyjnym powołanym do życia przez Wytwórnię Wielkie Joł oraz formację taneczną SonicDance i Służewski Dom Kultury.

Swoje artykuły publikował między innymi w: Ślizgu, Dosdedos, Bleku i magazynie studenckim Dlaczego. Niegdyś redaktor portalu HIP-HOP.PL - największego serwisu o tej tematyce w Polsce, sędzia ogólnopolskich bitew w stylu wolnym - WBW. Ma na swoim koncie pracę w takich potentatach branży reklamowej jak CR-Media, Adnet oraz Sabela Media Polska.

W wytwórni muzycznej Wielkie Joł odpowiedzialny jest za Public & Media Relations, koordynację i nadzór działań medialnych, wydawniczych projektów muzycznych i wizualnych.

Jest producentem wykonawczym m.in takich bestsellerów jak płyta formacji Warszafski Deszcz "Powrócifszy", czy Tede "Ścieżka Dźwiękowa". Ponadto jest współtwórcą koncepcji oprawy muzycznej przedstawienia teatralnego 12 Ławek (reż. Jarek Staniek) prezentowanego na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni.

Kontakt:
mail: [email protected]
mobile: +48 502 214 585