WIELKIE JOŁ STUDIO / DOM RAPU / #NWJ / 40 Urodziny TEDE / 25.07.2016 / Koszalin-Mielno
Login:
Hasło:
Zapamiętaj
Zapomniałeś hasła?
Nie masz konta? Zarejestruj się!

40 Urodziny TEDE / 25.07.2016 / Koszalin-Mielno

opublikowany: Wtorek, 09 Sierpień 2016 17:42 - przez: Jakuza
Jak co roku impreza urodzinowa Tede była wyjątkowym wydarzeniem. Pierwszy raz w 10 letniej historii odbyła się w innym miejscu niż zawsze i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. W koszalińskim amfiteatrze zebrało się ponad 2  tysiące osób, a moc nagłośnienia spowodowała, że koncert słyszało przynajmniej kilkanaście tysięcy osób więcej.
W poniedziałek 25 lipca w Koszalinie odbył się koncert z okazji 40. Urodzin TEDE. Na deskach amfiteatru zagrał solenizant oraz Ekipa Wielkie Joł, która tego wieczora powiększyła się o ekipę Hill Records.

 Podczas koncertu zagrali reprezentanci Wielkie Joł - Dj Rizzle, Dj FewFew z ekipy Gruby Groove, Zgrywus, Kłodzian, Abel i Wuwunio, a Tede ogłosił przyjęcie ekipy Hill Records do grona artystów związanych z NWJ. Na tym nie koniec niespodzianek. Jako jedna z atrakcji wieczoru wystąpili Bonus BGC i Body Christ doprowadzając do czerwoności zupełnie zaskoczoną publiczność.

 Podczas samego koncertu Tede też dużo się działo  - już na początku występ został przerwany przez Sir Micha i Kacpra Winiarka, którzy na trąbce i gitarze zagrali tradycyjne "Sto Lat". Jak się za chwilę okazało, było to odwrócenie uwagi od prezentu, który w tym czasie pojawił się na scenie. Po odliczaniu i chwili napięcia spod czarnego płótna pojawił się customowy rower "Banger" zaprojektowany przez Dende Bikes. Pojazd ten tak bardzo spodobał się Tedemu, że pozostał na scenie do końca wydarzenia.

 Równie zaskakujący był moment w którym cały zespół TEDE, oprócz samego solenizanta zamiast zagrać utwór Bezele Kochana wyskoczył zza DJ'ki w kolorowych sombrerro trzymają rakiety do badmintona jak gitary. Publiczność była wniebowzięta, a Tede zupełnie nie wiedział co się dzieje.

 Nie dość, że na scenie dużo się działo to jeszcze za kulisami tętniło życie typowe dla takich wydarzeń muzycznych. Można było spotkać między innymi Krzysztofa Kozaka, czyli szefa RRX - pierwszego wydawcę Tede, który zaskoczył wczystkich swoim przyjazdem. Życzeniom, toastom i gratulacjom nie było końca, więc po koncercie ekipa Wielkie Joł wraz z osobami towarzyszącymi udała się do Mielna na dalsze świętowanie.

 Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w produkcję tego wydarzenia:
 Producenci wykonawczy: Kamil Jaczyński & Aleksander Więch / Wielkie Joł
 Koproducent: Krzysztof Głowacki / 123concept
 Reżyseria światła: Sebastian Świerczyński, Chris Stasiełowicz
 Realizacja światła: Sebastian Świerczyński
 Realizacja dźwieku: Chris Stasiełowicz
 Realizacja monitorów: Grzegorz Guła
 Technika: PARTY MEDIA
 Oprawa graficzna: Bartosz Deja / Wielkie Joł

 Specjalne podziękowania dla prowadzących - CNE i Bonzaya oraz dla firm Dende Bikes oraz Kalifornia Camp za pomoc w realizacji imprezy.

Zdjęcia/ Montaż Mateusz Strojewski
Poleć znajomym: